REFERENCIE

Radek Schiel, Archlebov

Hledání dunajských dravců je hned snažší, když vás sebou vezme takový profík, jako je Jano z Rybačky na Dunaji. Už dlouho jsem nebyl na rybách s takovým znalcem rybího světa a zároveň milovníkem přírody. Díky moc a těším se na další výpravy.

Bekim Kjazimi, Bratislava

Pre mňa zatiaľ asi najlepšia prívlačová rybačka. Ryby idú niekedy parádne, inokedy menej, ale aj osobák sumca sa zadaril. K tomu bezchybná organizácia, ochota ukázať nové veci, kamarátsky prístup. Veľmi príjemná návyková záležitosť.

László Marcela, Dunajská Streda

Dali sme si s manželom tento darček a čakala nás super výprava z úžasným sprievodcom. Odporúčame každému, kto chce zažiť čaro pravej dunajskej rybačky.

Žaneta Skřivánková, Bratislava

Darujeme si s partnerom tento rybársky výlet každoročne niekoľkokrát a vždy je to inak krásne. Nádherná príroda, bezchybná starostlivosť a samozrejme lov. Niekedy sa zadarí úžasne, inokedy treba tvrdo bojovať. Ale o tom je dunajská rybačka. Vďaka za všetko Janko.

Tomáš Török, Pezinok

Rybačka na Dunaji je jednoducho dokonalý "všehozážitok". Unikátne príroda, perfektne vyladený program, sprievodca, ktorý je naozaj profík a k tomu veľmi ľudský prístup. Za mňa TOP zážitok roka!

Linda Fidlerová, Limbach

Rybačkou na Dunaji som obdarovala môjho muža k narodeninám. Pán Gróf je profesionál, za čo mu ďakujem, lebo to bol pre manžela úžasný zážitok a radosť!

Jozef Foltýn, Hodonín

Nádherně strávený den na vodě. Jano je opravdu profesionál a super chlap k tomu, poradí, vysvětlí. Na tak velkou vodu jako je Dunaj má perfektne vybavenou loď. Moc dík za krásný den. Už se těším na další výpravu. Což bude zřejmě velice brzy...

Jaques Marais, Juhoafrická republika

Beautiful water, fish, perfect organization. Thank you for an outstanding experience.

Viktor Vartík, Piešťany

Jedna z najlepších rybačiek, čo som zažil. Organizačne zvládnuté do detailu, perfektne načasované, technické vybavenie na jednotku. Jano sa vyzná, presne vie, čo robí, trpezlivo vedie, dobre poradí. Preto si ho s priateľmi každý rok niekoľkokrát opakujeme.

Tomáš Barto, Banská Bystrica

Absolvoval som rybárske výpravy v rôznych kútoch sveta, ale tieto sú pre mňa trochu výnimočné. Na úrovni po každej stránke - profesionálnej, spoločenskej, ľudskej. Chodím s Jankom na Dunaj veľakrát do roka. Vždy je to veľmi príjemný deň.

Vladimír Žúbor, Trenčín

Výborná kombinácia spoznávacej a adrenalínovej rybačky. Profesionálne premyslené a dokonale prispôsobené našim predstavám. Absolútna spokojnosť.

Jozef Lelkes, Bratislava

Výpravy s Jančim sú zážitok. Znalosť prostredia, priateľský prístup, vysoká profesionalita, vie naladiť príjemnú atmosféru, poradiť, usmerniť. Je to pre mňa vždy ako Vianoce tráviť čas na Dunaji s takým skvelým človekom. Ďakujem.

Lukáš Váňa, Holíč

Rybačka na Dunaji je vždy plná očakávaní. Pôjde to? Nepôjde? Ale ako prídeme na vodu, všetky očakávania sú splnené.  Má to však jeden problém - Rybačka na Dunaji je prudko návyková a budete chcieť sa opäť vrátiť. Tak ako ja...

František Zmoray, Liptovská Sielnica

S organizovaním rybárskych podujatí a výprav mám dlhoročné skúsenosti. Rybačka na Dunaji je rozhodne zaujímavý zážitok. Bezchybná organizácia, efektívne využívanie času, znalosť vody, úlovky, pohoda. Rozhodne odporúčam.

Vlado Kočner, Hubice

Profi prístup, kvalitná výbava, luxusný rybársky čln. Neopísateľný zážitok a pôžitok z lovu, príjemné vystupovanie a komunikácia. Zažil som fullservis rybársku výpravu na vysokej úrovni a možnosť chytať na miestach, kde boli naozaj ryby. Vrelo odporúčam.

Tomáš Horváth, Šamorín

Vláčim ešte dosť krátko a toto bolo pre mňa super investícia. Bol som viac než spokojný, pán sprievodca mi veľmi veľa pomohol. Moc ďakujem a odporúčam každému, kto sa chce v prívlači posunúť o kus dopredu.

Peter Čížik, Prešov

Výborný zimný relax! Videl som kopu krásnych miest, užil si adrenalínové zábery a brutálny ťah dunajských rýb. Osobitne oceňujem, že som získal veľa cenných informácií o technikách prívlače. Ďakujem a teším na skorú jarnú výpravu.

Veronika Endrészová

Vďaka pánovi Grófovi úžasný narodeninový darček pre ocina rybára. Veľké ďakujem za fantastickú spoluprácu, profesionálne vedenie, kopu rybárskych rád, ktoré sa určite zídu a v neposlednom rade za parádnu priateľskú náladu. Odporúčame, TOP zážitok!

Ladislav Kelko, Marcelová

Chodím na tieto výpravy každý rok viackrát a niekedy je to naozaj tak ako hovorí Janko - jeden záber, jedna ryba. Ale sám poznám Dunaj dosť dobre a viem, že to môžu byť aj životné ryby. Ako napríklad táto. Obrovské ďakujem.

Peter Varga, Bojnice

Jedna z najlepších rybačiek akú som zažil. Sám mám veľký kajutový čln, ktorý kotvím na Dunaji, ale keď chcem prežiť pravý rybársky deň, kde je o mňa všestranne profesionálne postarané, kde si zachytám, oddýchnem a nemusím nič riešiť, viem, komu zavolať. Preto chodím na tieto výpravy niekoľkokrát každý rok.

Viac recenzií nájdete na našej fb stránke. Stačí kliknúť na písmenko F