AKTUALITY

Zimná sezóna 2022
Jeseň je v poslednej fáze. Teplota vody radikálne klesá, aktivita dravcov naopak stále stúpa. Nastal čas väčších a veľkých zubáčov, boleňov a stále je slušná šanca na ulovenie sumca. K tomu vôňa divočiny, hmlisté rána a večery, chladný a tajomný tok veľkej rieky... Pravý dunajský relax v časom limitovanej verzii.
Vianoce a Silvester na vode
Blíži sa december a s ním atmosféra darčekov, zimných prázdnin a dovoleniek. Rybári rovnako ako nerybári budeme vnímať jedinečné obdobie roka, kedy sme intenzívnejšie naladení robiť radosť iným i sebe. Ak to máte nastavené podobne aj vy a uvažujete obdarovať niekoho výpravou do konca roka, informujte sa prosím na voľné termíny čím skôr. Tak ako každý rok organizujeme aj dve mimoriadne výpravy - štefanskú a silvestrovskú. V prípade, že (si) chcete darovať exkluzívny rybársky darček na tieto výnimočné sviatočné dni roku 2022, kontaktujte nás.

Z lovu

Fotky z niektorých najnovších výprav si môžete pozrieť na facebookovej stránke Rybačka na Dunaji. Stačí kliknúť na písmenko F a ste s nami na rybách.