AKTUALITY

Zimná sezóna 2021
Prívlač sa pomaly prehupuje do zimného obdobia. Aktivita zubáčov bude onedlho viacmenej celodenná, veľké bolene sú na vrchole žravosti a kým teplota vody neklesne pod 3 stupne, môžete sa spoľahnúť, že je stále reálne regulérne uloviť pekného sumca. Ak plánujete vyraziť s nami na vodu v tomto období, odporúčame informovať sa na voľné termíny s časovou rezervou, november je už obsadený.
Covid
Uvažujete o výprave, ale máte obavu, či nemôžete dostať covid? Spoľahnite sa, že bezpečnosť klientov v každom smere je pre nás absolútnou prioritou. Sme plne očkovaní a navyše pred každou výpravou testovaní. S nami nechytíte covid. Môžete však chytiť niečo iné - peknú rybu.
Nové partnerstvá

Niektorí rybári nás oslovujú, či im nevieme sprostredkovať partnerov, s ktorými by išli na výpravu ako dvojica alebo trojica, lebo tak by to bolo pre nich finančne zaujímavejšie. Ak prípadne uvažujete o takejto možnosti, napíšte nám, budeme vás kontaktovať.
Z lovu

Fotky z niektorých posledných výprav nájdete na facebookovej stránke Rybačka na Dunaji. Stačí kliknúť na písmenko F a ste s nami na rybách.